Magiczna data, magiczne miejsce, cudowni ludzie, magiczny festiwal – nadchodzi Creamfields Polska 2007

Czas zacząć się cieszyć! Creamfields Polska 2007 już tuż tuż. Jeśli czujesz radość, szczęście i magię, to po prostu nie ma porównania.

6 października 2007 roku wydarzy się najbardziej magiczny festiwal, jaki kiedykolwiek był. Creamfields Polska 2007 projektuje najlepsze atrakcje muzyczne, od setów DJ-skich przez taneczne ceremonie b2b aż po gwarne spoty rytmiczne. Najlepsi didżeje na świecie zagrają podczas tego czarującego wydarzenia, w tym takie gwiazdy muzyki jak Sven Vath, Armin van Burren i Paul Van Dyk.

Magiczna data i magiczna lokalizacja – oto miejsce, które oferuje niesamowitą zabawę zarówno w samym dniu jak i przez kilka godzin w nocy: Krakow Airport Arena (Kraków). Tu umieszczona jest scena na żywo, a koncertom będzie towarzyszyć epicka impreza plenerowa.

Creamfields Polska 2007 oferuje fanom muzyki dopełnienie do ich doświadczeń. Przenikaj swoje ciało i umysł w ta magiczną atmosferę, widokami stali gitarzystów oraz globalnymi producentami muzycznymi wszystkich gatunków muzyki elektronicznej. Po prostu weź udział w całym doświadczeniu: Magiczna Data, Magiczne Miejsce, Cudowni Ludzie i Magiczny Festiwal – powstałemu po to, aby przekroczyć twoje oczekiwania.

Creamfields Polska 2007 to wyjątkowy festiwal muzyki dance, który odbył się 11 sierpnia w Gdyni. Magiczna data, magiczne miejsce i niesamowita atmosfera – to wszystko sprawiło, że był to bez wątpienia jeden z najbardziej wyjątkowych dni w historii imprez muzycznych w Polsce.

Jeśli tęsknisz za tamtymi czasami i nie możesz się doczekać następnej edycji tego imponującego festiwalu, cieszymy się, że możemy powiedzieć „około siedem lat później”. 14 sierpnia będziemy mieli okazję przeżywać ponownie magię Creamfields Polska.

Kto wystąpi na tym wyjątkowym festiwalu? W ten weekend na scenie usłyszeć można będzie światowej klasy artystów, takich jak Tiësto, Above & Beyond, Armin van Buuren czy Oliver Heldens. Nadchodzi również cała gama nowych talentów polskiej sceny tanecznej!

Atrakcje Creamfields Polska będą jeszcze bardziej naturalne niż w poprzednich latach – od jednego z największych lotów dronami godzinny show, przez serię live activations i spektakularne efekty pirotechniczne do woń cudownego lasu Gdynia. A poza tym będzie dużo muzyki – 20-gofgodzinne nieprzerwane show od 12:00 do 8:00! Więc zapnij pasy i przygotuj się do unikalnych doświadczeń!

Nie możesz przegapić Creamfields Polska 2020! Sprawdź dostępne bilety i postaraj się je dostać, aby cieszyć się tym magicznym dniem pełnym pięknej muzyki i ludzi. To bardzo ważny czas w naszym kalendarzu – i jesteśmy podekscytowani możliwościami jakie wiąże się z tymi wspaniałymi doniesieniami!

Creamfields Polska 2007 już za kilka tygodni! To impreza, na którą czeka cały polski rynek muzyczny. Wraz z datą 20 października 2007 nadchodzi największy muzyczny festiwal w Polsce – Creamfields Polska.

Zapowiada się wielka noc. Cudowni ludzie, magiczne miejsce i jedyne w swoim rodzaju brzmienia sprawiają, że jest to coś naprawdę specjalnego. Na festiwalu warto też spodziewać się setów topowych DJ’ów, którzy przyjeżdżają tu z całego świata by dostarczyć fanom szalonej mieszanki muzyki. Cena biletów jest naprawdę niska, a atrakcje dodatkowe na pewno dadzą fanom szansę na odpoczynek w trakcie – to będzie tydzień pełen zabawy.

Bilety szybko się wyprzedajom, więc jeśli planujesz uczestnictwo – szybko się zdecyduj! Bilet trzeba kupić! Nie przegap okazji i dołącz do długiej listy entuzjastów tego festiwalu!