Creamfields Polska 2007 – tysiące fanów bawi się pod gołym niebem i słucha muzyki klubowej

Minione w weekend 28 i 29 lipca, Kraków doświadczył dwa dni jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych – Creamfields, polska edycja nowego festiwalu muzycznego. Tysiące fanów przybyły do miejscowości Niepołomice położonej zaledwie 25 minut od Krakowa, by pod gołym niebem, bawić się i słuchać najlepszej muzyki klubowej.

Na dwóch scenach głównych wystąpili artyści tacy jak Felix Da Housecat, Paul Oakenfold oraz David Guetta. Gościem specjalnym wydarzenia był DJ Armani, jeden z największych producentów muzyki i legenda środowiska klubowego. Artystyczną oprawę zapewnili również malarze imprezowi oraz profesjonaliści od tworzenia sztuki w formie tatuaży.

Goście mogli cieszyć się doskonale dobraną playlistą obejmującą najutytułowane produkcje muzyczne świata oraz aranżacje wykonywane na żywo przez wokalistów wspieranych przez skrzypce altem czy didgeridoo. Atmosfera podczas Creamfields Polska 2007 była po prostu niesamowita i z pewności można stwierdzić, że to była jedna z najlepszych muzycznych uroczystości w historii Krakowa!

Creamfields Polska 2007 obyło się z wielkim sukcesem! Tysiące ludzi bawiło się na torze Sanok pod gołym niebem słuchając wspaniałej muzyki klubowej. Impreza zebrała fanów z całej Polski i pozwoliła im spędzić niesamowity weekend, na którym rytm muzyki był sercem i duszą imprezy.

Niezliczone dziesiątki DJ i artystów przyciągnęły tłumy, by odtwarzać swoje numery na żywo. Fani szaleli przed scenami, tańczyli, śpiewali i bawili się do białego rana. W ciągu trzech dni Creamfields Polska zgromadziła miłośników muzyki klubowej, którzy mieli okazję posłuchać wielu wybitnych artystów z całego świata. Przykładowo Carl Cox był gospodarzem afterparty, a także scen obok DJ-ów Krazy Ideas, Mlike Newton i Cosmic Gate.

Dzięki pomocy sponsorów oraz wysiłkowi wolontariuszy impreza była popularna pośród fanów Creamfields. Dyskoteka nocna bywa alternatywą dla fanów muzyki klubowej, którzy chcą szaleć pod gołym niebem. Publiczność bawiła się w rano piątkowe i sobotnie przeplatane energicznymi selekcjami muzycznymi stanowiących idealny pretekst do spotkań między fanami elektroniki.

Creamfields Polska 2007 to jeden z najbardziej spektakularnych festiwali muzycznych w historii. Tysiące fanów wypełniło taneczne pole pod gołym niebem, by bawić się i słuchać muzyki klubowej na żywo. Festiwal rozpoczął się ogromnym otwarciem i obejrzało go ponad trzydzieści tysięcy widzów. Odbywał się w Gdynia event arena przez cztery dni, kończąc się finalną koncertem gwiazdy, którym była Miuosha.

Sequential Circus, artyści z całego świata, stworzyli niesamowite show, które obejrzały stada ludzi. Wielkie gigantyczne sceny powstały wraz z występami tworzonymi przez zespół Something Altogether Different i The Avalanches.

Poza gwiazdami sceny klubowej u boku miejscowych gwiazd graja także Armin van Buuren, Ms Dynamite i The Streets. Widownia przed sceną po raz pierwszy od dawna pokazała różnorodność muzyki elektronicznej i uskrzydliła fanów, aby tańczyli do upadłego.

We wszystkim można było naprawdę odczuć magię tego festiwalu, gdzie ludzie cieszyli się muzyką, fascynującymi stroboskopami i strobistycznymi rekwizytami bez ograniczeń związanych z salami klubowymi. Creamfields Polska 2007 okazał się jednym z legendarnych festiwali muzyki elektronicznej osiemnastego wieku i po raz kolejny zapisał swoje miejsce w dziejach polskiego klubowego muzykowania.