Creamfields Polska 2007 – to już trzecia edycja festiwalu

Minęły dwa lata od pierwszej edycji Creamfields w Polsce, a tu już trzecia edycja festiwalu! Przez ten czas wydarzenie zyskało uznanie i stało się jednym z najważniejszych muzycznych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej.

Creamfields 2007 odbędzie się w tym samym miejscu co poprzednie festiwale, czyli nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. W kolejnym roku zawitają tu tak popularne DJs jak Deadmau5, Above & Beyond oraz David Guetta, a także przedstawiciele nurtów muzycznych synthwave, deep house i drum and bass.

Festiwal będzie okazją do spróbowania prawdziwego szaleństwa na tanecznej scenie. Przez trzy dni polscy fani będą mogli cieszyć się setami najlepszych DJ-ów na świecie. Ponadto podczas imprezy będzie można skosztować regionalnych potraw, spróbować oryginalnych drinków oraz odpocząć w jednym z licznych barów plenerowych.

Napięcie budzi także szeroki program artystyczny i muzyczny oraz masowe tańce na świeżym powietrzu przy akompaniamencie mobilnego parku rozrywki i wielu innych atrakcji. Bilety na Creamfields wzbudziły duże zainteresowanie, więc najlepiej jest je kupić jak najszybciej, aby cieszyć się 3 dniami muzyki i rozrywki!

W ten weekend w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja festiwalu muzycznego Creamfields Poland. Wcześniejsze edycje były okazją do wspaniałej zabawy i w tym roku ma być jeszcze lepiej!

Na festiwalu usłyszymy dźwięki znanych Dj’ów, wśród nich np. Stephanie Marano czy Robin Schulz. Ci, którzy lubią rockowy styl również zostaną zadowoleni – scena muzyki rockowej będzie reprezentowana m.in przez zespoły Seven czy Rigor Mortis.

Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie będzie spełnieniem muzycznych marzeń każdego fanatyka imprez na świeżym powietrzu. Poza tym atrakcji czekających na uczestników jest dużo więcej – gastronomiczne smakołyki, hala live artystów i konkursy.

Creamfields Polska 2007 będzie już trzecią edycją tego corocznego festiwalu muzycznego, który rokrocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest poświęcony rodzimym producentom i DJ-om. Ten wielkoczasowy wydarzenie odbędzie się w Warszawie w ostatni dzień sierpnia i będzie oferować swoim uczestnikom najlepsze polskie techno, drum & bass, dubstep i house.

Organizatorzy postanowili po raz kolejny ekscytująco urozmaicić imprezę i włączyć w nią najlepsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej tak jak Projekt Rave, G-Banger, r_me, DJ Wika, Acid Drinker, Player czy Wrisberg. Na tym nie kończy się lista gości specjalnych: poza polecanymi producentami głośniki będą również uderzać od dźwięku słynnych zagranicznych artystów takich jak Dave Clarke, Optical i Rytmeklubben.

Jednym z atutów imprezy jest to, że bardzo dobrze łączy producentów i DJ-ów z fanami – grono uczestników może oczekiwać obszernego mieszania gatunków przy miksturze beatów oraz nietypowego party sprzedanym do skutku.

Creamfields Polska 2007 gwarantuje więc odprężające doznania prawdziwego hardcore’owego muzykowania! Niesamowita akustyczna mieszanka zaskoczy kilka lub więcej par uszu z pewnością!

Nadszedł kolejny rok z imprezą muzyczną, która zgodnie z tradycją jest ważnym wydarzeniem w środowisku muzyki elektronicznej. Creamfields Polska 2007 bez wątpienia stał się sceną, na który wielu fanów czekało z niecierpliwością.

Trzecia edycja festiwalu odbyła się 5 lipca 2007 roku na warszawskim Bemowie i zgromadziła tłumy miłośników najlepszej muzyki elektronicznej dostępnej na naszych ścieżkach dźwiękowych. Festiwal był wspierany przez gabloty ogłoszeniowe, przez które historia tego miejsca stała się bardziej osobista i umożliwił to całej rzeszy fanom bliższe poznanie trzech szczególnych artystów – Red Code, Stark i Wamdoe – producentów najbardziej wspaniałych dźwięków na scenie.

Jeszcze większa energia towarzyszyła tegorocznemu festiwalowi ze względu na umiejscowienie piaskowiska na specjalnie utworzonej plaży, z ciepłym piaskiem idealnie oddającym atmosferę letniego słońca i fale spokojnie powracające na powierzchnię morza.

Creamfields Polska 2007 okazał się trwałym doświadczeniem muzycznym, po którym wszyscy uczestnicy dalej szanują tę unikalną atmosferę i pozytywne emocje, które mieli okazje podzielić an obecności znanych twórców lokalnego gruntu muzycznego. Zdecydowanie warto było być tam!