Creamfields Polska 2007 – poznaj lineup artystów

Creamfields Polska 2007 to impreza, na którą czekały tysiące miłośników muzyki elektronicznej. Lineup imprezy obejmował najlepszych wykonawców z całego świata. W 2007 roku odbywały się dwa dni imprezy, które można było oglądać bezpośrednio w klubach muzycznych.

W sobotni poranek od samego początku udział w imprezie bawiła publiczność aż do późnego popołudnia. Lineup imprezy obejmował schizoid set Chrisa Liberatora, funky techno ze strony Roberto Capuano i Davida Guettę, tech house od odwracającej grawitację Umek oraz groovy techno od Sharkey’ego.

W niedzielny wieczór w line-upie znaleźli się Loco Dice, Tom Novy oraz Hardfloor. Otrzymali oni również wsparcie od takich gwiazd jak DJ Hyper, Layo & Bushwacka oraz Sean Tyas. Ta sybarycka impreza zakończyła się zatem z nie mniejszym hukiem niż była murowana.

Jeśli chcesz doświadczyć tegorocznego lineupu artystów na Creamfields Polska, musisz się tam wybrać! Przesiądź się na swoje ulubione miejsce i baw się świetnie przez cały weekend!

Niedawno ogłoszono oficjalny lineup artystów na nadchodzący Creamfields Polska Festival 2007. Widowiskowy festiwal, obchodzony w mieście Warszawa, przyciąga fanów muzyki z całego świata. Festiwal ten stanie się dużą reklamą polskiego rapu i innych gatunków muzycznych. Impreza będzie trwała dwa dni od 18 do 19 sierpnia 2007 r.

Muzyka od dawna była ważnym elementem kulturalnego życia w Polsce, a szczególnie ostatnie pięć lat povażane byc za piękną edycję kultury. I wystarczy rzucić okiem na listę artystów wykonujących na tegorocznej edycji festiwalu, aby z całą pewnością potwierdzić ten fakt.

Headlinerem tegorocznego festiwalu będzie hip-hopowa formacja „Paktofonika”, która zasłużyła sobie uznanie i popularność na całym świecie. Wskazuje to na fakt, że scena muzyczna w Polsce ma się coraz lepiej. Pozostali artyści to Kuba Badach, Piotr Rubik (znany jako The Backslash), Poparzeni Kawą Trzy, Czesław Śpiewa, Feel i Afromental – gotowi dostarczyć nam nieoczekiwanych wrażeń muzycznych i jeszcze więcej.

Możemy się spodziewać cudownej atmosfery, gdy te talenty przyjadnaj Warszawie i uczestnikom festiwalu z zagranicznymi gośćmi specjalnymi D1, Dazeem oraz DJ Bronx’em i Yoda’em. Możemy tylko powiedzieć: „Be ready for amazing show!” Zapraszamy wszystkich na Creamfields Polska 2007!

Creamfields Polska 2007 wprowadziła w nasze życie nową erę muzyczną! Impreza odbyła się w Warszawie, a dziś rozmawiamy o tym, jak lineup artystów przyciągnął tysiące fanów muzyki EDM z całej Polski.

Głównymi atrakcjami byli tacy headlinerzy jak: Fatboy Slim, Vampire Weekend i Paul van Dyk. Ten kultowy trio zapewnił zupełnie nowy set energii na scenie. Fatboy Slim cieszył się szybkim dopingu publiczności od samego początku do tego, co okazało się oszałamiającym finałem!

Nastroju towarzyszył również świetny lineup niezależnych artystów: Kapela ze Wsi Warszawa, Dino Merlin, Novika oraz Krzysztof Zalewski. Zespół hip-hopowy O.S.T.R. również dał show ponad 3 godzin edukacji, mocnych bitów i grubej muzyki rapowej. Następnie kontynuował tę energię Rhye z Marcinem Meller-Dudasem i Mikołajem Trzaskowskim na perkusji.

Creamfields Polska 2007 to była niesamowita podróż, a ogłoszonego line-upu nikt nie mógł przeoczyć po tylu latach – od tradycyjnego EDM do hip hopu i rocka! Cudowna atmosfera wspaniałej muzyki i profesjonalnie zorganizowanego eventu przekonało mnie, że ta impreza zostanie zapamiętana jako jedna z najlepszych imprez muzycznych w historii Polski!